Potřebuji vlastní webové stránky, co mám dělat?

Kdo se rozhodne podnikat se dříve či později dostane do bodu, kdy si uvědomí, že potřebuje své vlastní webové stránky. Prezentaci sama sebe, své firmy, svých produktů nebo služeb.

Internet používáte, umíte si najít co potřebujete, ale tohle jste nikdy nedělal. Máte pocit, že je to nad Vaše síly. Poptáváte syna nebo jiného zdatného teenagera v rodině, kamarády nebo známého, který by byl schopen a ochoten vlastní web pro Vás udělat. Jestliže se v takové situaci nacházíte, nevěšte hlavu. Nemusíte trávit hodiny na internetu hledáním informací, abyste vůbec zjistil CO ke zprovoznění stránek potřebujete a další hodiny tím, že budete hledat a vybírat KDE, ZA KOLIK a u KOHO stránky pořídíte.

V následujících řádcích najdete jednoduchý návod, co budete potřebovat pro vlastní web.

Ke zprovoznění každých stránek je potřeba:

 • vlastní doména
 • web hosting webu
 • grafika / vzhled webu

DOMÉNA

Doména je vaše adresa na internetu, například www.monhart.cz. Název domény volte co nejjednodušší, ale zároveň je dobré v názvu použít klíčové slovo nebo název firmy, oboru podnikání.

WEB HOSTING WEBU

Zní to možná strašidelně, ale hosting není nic jiného než počítač na internetu, na kterém fyzicky hostují = jsou nahrány vaše stránky. Jedná se o tzv. webhosting. Jde o to, aby takový počítač byl non-stop přístupný odkudkoliv z webu.

S webhostingem webových stránek se zpravidla v jednom balíčku dnes nabízí automaticky i hosting emailu. Cena hostingu je rozdílná. Záleží kolik místa budete potřebovat, zda budete využívat databáze (kolik a jaké) apod.

MODERNÍ GRAFIKA WEBU

Grafické provedení je velmi důležité a rozhodně ho nepodceňujte. Každý rok prudce stoupá počet lidí, kteří si stránky prohlížejí ze svých mobilních zařízení – mobily a tablety. Umožněte i jim si pohodlně prohlédnout vaše stránky. Pokud se stránky automaticky přizpůsobují velikosti zařízení označují se jako tzv. responzivní. Vyhněte se proto tvůrcům webů, které responzivní nejsou.

Hledáte správce pro váš web?

Rád Vám se vším výše popsaným poradím a vlastní web pro Vás navrhnu, vytvořím a budu se o něj do budoucna starat. Budu se těšit na Vaši zprávu, detaily s každým rád proberu individuálně.

NĚKOLIK POSLEDNÍCH WEBŮ :

ynot ukázka designu webu
ynot vrata ukázka designu webu
forestry ukázka designu webu
svatební květiny ukázka designu webu
jalapeno ukázka designu webu

PROMLUVME SI O VAŠEM PROJEKTU.

Použijte prosím tento formulář k prvnímu kontaktu. Rád se Vám ozvu a probereme podrobnosti Vašeho projektu.

  Vytvářím weby pro firmy, živnostníky, spolky, soukromé osoby již více než 10 let.

  Webove stranky Praha MonhartJmenuji se Luděk Monhart, jsem web developer s více než 10 lety zkušeností. Pokud potřebujete kvalitní web pro svou osobní nebo firemní prezentaci, věřím že jsem ten pravý pro Vás! Proč?

  Na základě dlouholetých zkušeností a zhruba stovce hotových projektů, Vám jako profesionální web designer poradím, pomůžu a vytvořím webstránku, která Vám bude poctivě sloužit a bude jednoduchá na správu.

  KONTAKTNÍ INFORMACE.

  Luděk Monhart
  Pravoúhlá 2015/30
  150 00, Praha 5
  Česká Republika

  Telefon: +420 702 055 496
  Email: monhart@monhart.cz
  IČ: 72281308