Nejlepší český web hosting

Co je to webhosting?

Jste začátečník nebo si nejste zcela jisti tím, co přesně služba webhosting znamená?

Webhosting je služba, kterou si pronajímáte „vlastní prostor na Internetu“, pro provoz vlastních www stránek, e-mailů apod. Poskytovatel Vám webhostingovou službou pronajímá část svého zázemí a umožňuje Vám díky tomu na Internetu působit.

Jestliže jste se rozhodli, že chcete vlastní www stránky nebo mít emaily na vaší doméně, určitě si kladete otázku jak se dostat na Internet. K tomu, aby www stránky byly na Internetu dostupné, budete potřebovat místo odkud budou fungovat. Internet je obrovská síť počítačů (serverů), připojených do jedné sítě. Každé www stránky, které prohlížíte jsou nahrané některém ze serverů. Abyste i Vy mohli mít vlastní stránky, musíte získat prostor na jednom z těchto serverů a Vaše stránky tam nahrát – webhosting nabízí právě tuto službu.

Jak objednat hosting se slevou 50% na první rok provozu?

Použijte tento odkaz a při platbě zadejte kód WN550LG8DY

wedos-webhosting

Výběr názvu domény

Výběr doménového jména je pouze na Vás. Vybrat si můžete jakékoli doménové jméno, které nemá registrované někdo jiný nebo není rezervováno. Ideální je vybrat jméno takové, které Vás bude provázet dlouhou dobu. Volbě byste měli proto věnovat dostatek pozornosti. Je vhodné najít volné jméno, které nejlépe vystihuje Vaše služby nebo záměry.

Tipy na volbu doménového jména:

 • Snažte se, aby doména obsahovala přímo jméno Vašeho produktu (např. www.cesky-hosting.cz), firmy nebo jiný název, kterým se prezentujete – usnadníte tím zapamatování nebo možnost odhadnutí názvu domény zákazníkem.
 • Kratší jméno domény je lepší
 • Vyhněte se možnosti záměny s jinou již existující doménou
 • U víceslovných názvů domén se poohlédněte také po variantě, ve které jsou slova oddělena pomlčkami „-„, můžete si tak názvem domény pomoci u vyhledávačů
 • Pamatujte, že jméno domény budete v mnoha případech také vyslovovat, proto se pokuste vyhnout těžko vyslovitelným a cizojazyčným názvům
PORTFOLIO
ynot ukázka designu webu
ynot vrata ukázka designu webu
forestry ukázka designu webu
svatební květiny ukázka designu webu
jalapeno ukázka designu webu
trezory a turnikety ukázka designu webu

Chcete vlastní web?

PROMLUVME SI O VAŠEM PROJEKTU.

Použijte prosím tento formulář k prvnímu kontaktu. Rád se Vám ozvu a probereme podrobnosti Vašeho projektu.

  KONTAKTNÍ INFORMACE.

  Luděk Monhart
  Pravoúhlá 2015/30
  150 00, Praha 5
  Česká Republika

  Telefon: +420 702 055 496
  Email: monhart@monhart.cz
  IČ: 72281308